Märts on Hea Teeninduse Kuu, kus toimuvad teenindusmissioon KIIDA JA TUNNUSTA TEENINDAJAT! ja Parim Teenindaja konkursid

Märts on Eestis juba 19-t aastat Hea Teeninduse Kuu ja sellel kuul pöörame erilist tähelepanu teenindaja ametile ja organisatsioonide poolt pakutavale heale teenindusele.

2022. aasta märtsis toimuv teenindusmissioon KIIDA JA TUNNUSTA TEENINDAJAT! kutsub märkama, tunnustama ning kiitma teenindajaid, teenindajate tänuväärset tööd, head teenindust ja teenuseid ning tõstab esile teeninduskohti, mida kliendid enim märkavad ja kiidavad. 

Kiidu- ja tunnustamise keskkond avatakse 01. märtsil ja klientidel on hea teeninduse ning teenindajate kiitmiseks ning tunnustamiseks mitu võimalust:

  • QR-koodi kaudu mobiiltelefoniga teeninduskohtades
  • Arvuti või mobiiltelefoni kaudu veebiaadressil www.heateenindus.ee/kiidame
  • Tagasiside sedelitele kiituse ja tunnustuse kirjutamine ja nende asetamine teeninduskohtades asuvatesse temaatilistesse postkastidesse

Kliendid saavad kiitusi ja tunnustusi esitada eesti, vene ja inglise keeles.

Teenindusmissioonil KIIDA JA TUNNUSTA TEENINDAJAT! osalevad need organisatsioonid, kellele on oluline pakkuda klientidele parimat teenindust ja kelle jaoks on tähtis teenindajate töö ning panus.

Nendele teeninduskohtadele, kes saavad klientidelt märtsikuu jooksul vähemalt 30 kiitust või tunnustust, väljastame aprillis tunnistuse ja uksekleebise "Kliendid Kiidavad 2022", mis kehtib siis terve järgneva aasta. 

Märtsis ja aprillis toimub ka PARIM TEENINDAJA KONKURSS 2022

Parim Teenindaja Konkurss on mõeldud eelkõige teenindajatele, müüjatele ja inimestele, kelle tööks on klientidega suhtlemine.  Parim Teenindaja konkursil osalemine on hea võimalus teenindusteadmisi testida, uusi kogemusi saada ja ametikaaslastega ennast võrrelda.

SEL AASTAL ON VÕIMALIK OSA VÕTTA JÄRGMISTEST PARIM TEENINDAJA KONKURSSIDEST:

„Tartu parim teenindaja 2022“ – Tartu linna ja maakonna teenindajatele

„Tallinna parim teenindaja 2022“ - Tallinna ja Harjumaa teenindajatele

„Eesti teiste piirkondade parim teenindaja 2022“ - kõikide Eesti teiste piirkondade teenindajatele (va Tartu linna, Tartu maakonna, Tallinna linna ja Harjumaa)

Kõigi kolme eelpoolnimetatud piirkondliku konkursi 3 parimat (kokku 9 osalejat) võistlevad „Eesti parim teenindaja 2022“ suures finaalis, kus selgub „Eesti parim teenindaja 2022“ I, II ja III koha võitjad.

Rohkem info konkurssidel osalemise kohta leiate SIIT 

Parim Teenindaja Konkursi Toetajad