Märts on Hea Teeninduse Kuu

Märts on Eestis juba 20-t aastat Hea Teeninduse Kuu ja sellel kuul pöörame erilist tähelepanu teenindaja ameti väärtustamisele ja organisatsioonide poolt pakutavale heale teenindusele.

Märtsis toimuvad  teenindusmissioon MÄRKA, KIIDA JA TUNNUSTA TEENINDAJAT! ning Parim Teenindaja konkurss LEIAME JA TUNNUSTAME TEENINDUSE SUPERSTAARE!

Teenindusmissioon MÄRKA, KIIDA JA TUNNUSTA TEENINDAJAT! kutsub märkama, tunnustama ning kiitma teenindajaid, teenindajate tänuväärset tööd, head teenindust ja teenuseid ning tõstab esile teeninduskohti, mida kliendid enim märkavad ja kiidavad. Teenindusmissiooniga saavad ettevõtted ja avaliku sektori organisatsioonid liituda SIIN 

Kiidu- ja tunnustamise keskkond avatakse 01. märtsil ja klientidel ja ka teenindajate kolleegidel on hea teeninduse ning teenindajate kiitmiseks ning tunnustamiseks mitu võimalust:

  • QR-koodi kaudu mobiiltelefoniga teeninduskohtades ja töökohtades
  • Arvuti või mobiiltelefoni kaudu veebiaadressil www.heateenindus.ee/kiidame
  • Tagasiside sedelitele kiituse ja tunnustuse kirjutamine ja nende asetamine teeninduskohtades asuvatesse temaatilistesse postkastidesse

Kliendid saavad kiitusi ja tunnustusi esitada eesti, vene ja inglise keeles.

Teenindusmissioonil MÄRKA, KIIDA JA TUNNUSTA TEENINDAJAT! osalevad need organisatsioonid, kellele on oluline pakkuda klientidele parimat teenindust ja kelle jaoks on tähtis teenindajate töö ning panus.

Nendele teeninduskohtadele, kes saavad klientidelt märtsikuu jooksul vähemalt 30 kiitust või tunnustust, väljastame aprillis tunnistuse ja uksekleebise "Kliendid Kiidavad 2023", mis kehtib terve järgneva aasta.

Märtsis toimub ka PARIM TEENINDAJA KONKURSS 2023, mille suuremaks ideeks seekord on leida, märgata ja tunnustada teeninduse superstaare.

  • Välja anname Parim Teenindaja aunimetused ja auhinnad nii piirkondlikult kui valdkondlikult. Selgub Eesti Parim Teenindaja 2023.
  • Piirkondlikult anname välja kõikide Eesti linnade ja maakondade parima teenindaja tiitlid.
  • Valdkondlikult anname välja parimate teenindajate tiitlid  jaekaubanduse, e-kaubanduse, toitlustuse, hotellinduse, turismi, finants ja panganduse, IT, telekommunikatsiooni, energeetika, avaliku sektori, kinnisvara, tervise, transpordi ja kultuuri valdkondades.

Parim Teenindaja Konkurss on mõeldud eelkõige teenindajatele, müüjatele ja inimestele, kelle tööks on klientidega suhtlemine.

Parim Teenindaja konkursil osalemine on hea võimalus teenindusteadmisi testida, uusi kogemusi saada ja ametikaaslastega ennast võrrelda.

Infot Parim Teenindaja konkursil osalemise kohta leiate SIIT 

Küsimuste tekkides palun kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Aktiivset osalemist ja suurepärast teenindamist soovides

Urmas Kõiv

Heateenindus.ee asutaja ja juht

www.heateenindus.ee

Heateenindus.ee Toetajad